FansForum BG~

You are not connected. Please login or register

Отново на 17

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Отново на 17 on Съб Авг 14 2010, 03:02

daneto

Нов приятел
Комедията "Отново на 17" е с участието на актьорите Зак Ефрън ("Училищен мюзикъл"), Матю Пери (сериала "Приятели"), Лесли Ман ("40-годишен девственик") и Томас Ленън ("Ханкок"). Режисьор на лентата е Бър Стиърс ("Падението на Игби"), който до момента е работил основно за телевизионни продукции. Заснета с бюджет от 20 млн. долара комедията e продуцирана от Адам Шенкман ("Лак за коса"). В самия край на снимките изпълнителят на главната роля Зак Ефрън е приет в болница и опериран по спешност от апeндисит.

Историята:

Майк О’Донъл (Зак Ефрън) е голямата звезда в гимназията, който очаква да вземе стипендия и да влезе в колежа. Неочакваната бременност на приятелката му Скарлет (Алисън Милър) променя всичко и той избира да се откаже от мечтите си за сметка на бъдещото си семейство. Точно 20 години след това порастналия Майк (Матю Пери) е разделен със съпругата си Скарлет (Лесли Ман) и крайно неудовлетворен от развоя на живота си. Една нощ се случва чудо и той отново се връща на 17. Виждайки неочакваният шанс на съдбата Майк решава да направи живота си такъв, какъвто винаги си е мечтал да бъде.

2 Re: Отново на 17 on Съб Авг 14 2010, 20:44

vengeance_

Администратор
Администратор
Така и не го гледах този филм :D Дано скоро да се сетя да го направя :D

~~~~~~~~~~~~~

♥ ♥ ♥

3 Re: Отново на 17 on Нед Авг 15 2010, 18:58

glamorousBiach

Напредващ
Въхх, изобщо не ми хареса, очаквах повече.

4 Re: Отново на 17 on Чет Авг 19 2010, 18:18

~ Enchanted

Още малко попиши...
На мен ми хареса страшно много. Особено когато зак излезе от фешън аудито и някъф такъф супер пич. ;д Попринцип Зак си е красавец, но тук кърти мивки. <3

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]