FansForum BG~

You are not connected. Please login or register

Дженсън Екълс a.k.a Дийн Уинчестър

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

. colorado sunrise

Още малко попиши...

Дженсън Ейкълс е роден на 1-ви март 1978 година. Започва филмовата си кариера като гост в много от популярните през 90те години сериали. Ролята която го прави звезда е тази на Ерик Брейди в шоуто на NBC “Дните на нашия живот”, където Дженсен наистина оставя силна следа. Неговото изпълнение печели Soap Opera Digest Award за най-добър мъжки дебют през 1998 година, малко по-късно е номиниран три пъти от Daytime Emmy Award за млад второстепенен актьор в драма сериал.
Няколко години по-късно Дженсън се завръща рамо до рамо с красавицата от Холивуд Джесика Алба в научно-фантастичния сериал Dark Angel. Дженсън се превъплъщава в ролята на Бен / Х5-493, сериен убиец психопат. Когато героя му имира, Дженсън се завръща обрано в сериала едва във втори сезон, за да изиграе брата близнак на Бен, Алек, който е хибрид между човек и животно, създаден перфектен войник, познат още като Х5-494.
Дженсън е стигнал до финалното прослушване за ролята на Кларк Кент в сериала Smallville (но за съжаление губи от Том Уелинг), малко по-късно се явява с участие в целия четвърти сезон на сериала през 2004 година в ролята на Джейсън Тийг, помощник треньор по футбол в местната гимназия, който се впуска в любовна авантюра с Лана Ланг по време на сезона. Участието на Дженсън в сезона има изключително позитивни отзиви, но независимо от всичко той е премахнат в края на сезона.
Но няма да мине много време до завръщането на Дженсън обратно на екран. Феновете му вече могат да видят своя любимец в действие, като видят завръщането му на екрана на канал CW в ролята на саркастичния, но героичен Дийн Уинчестър в супер хитовия сериал приспадан към категорията на ужасите Supernatural, той го описва като “един малък страшен филм, който се появява на екран всяка седмица”. Партньор на Дженсън в шоуто е Джаред Падалеки, който заема мястото на по-малкия брат на Дийн, Сам Уинчестър.
Дори за Дженсън героя му е садкодумен и прави неща, който 29 годишния симпатяга понякога също е правил. “Бях в предучилищна възраст когато момиче ме целуна по бузата. Не знаех какво да направя. Не знаех какво означава, за това изневиделица я хванах за лицето и я целунах по устните. И тогава ме изключиха.
По-добре да повярвате, че звездата има подход към жените, Дженсън, когото слуховете свързват с Данийл Харис партньорка от Ten Inch Hero (позната още като Рейчъл от One Tree Hill), той има своите звездни моменти и е получил много женско внимание на което героят му от сериала Дийн би се насладил.
Дженсън както всички останали има засрамващи моменти в живота си. Сам споделя следното : “ Бях на 13 години и правех фотосесия, за каталог на Southern Methodist University campus. Джинсите бяха около три размера по-тесни, така, че те отрязаха гърба, за да могат да се виждат краката – изглеждаше доста добре отпред, но задната част липсваше. Изведнъж, звънеца за край на часа извъня и от всички врати наизлизаха ученици. Аз стоях там без гръб на панталоните и се мотаех. Беше изключително смешен момент.”
Сериала следва двамата братя по пътя им из цялата страна, заедно с верния черен Шевролет Импала модел 1967 година, как разследват и се борят със свръхестествени сили и други необясними същества и събития. Шоуто добива огромен успех в интернет пространството и изобщо не е изненада, че момчетата достигат до второ място в топ 30 на звездите под 30 годишна възраст преборвайки всички и изправяйки се в битка за челното място с Instant Stars Alexz Johnson. Втория сезон на сериала оставя у зрителите, напрежението за това дали Сам ще намери начин да спаси Дийн от сделката която той сключва на кръстопътя, защото в самия финал на сезона той обещава да направи точно това. След почивката и успешното преминаване на каста за шоутата който продължават с нов сезон тази година, култувия сериал се завръща на екрана на CW с третия си сезон в началото на този месец.
За да видите Дженсън в едно съвсем различно амплоа, можете да видите филма Ten Inch Hero, последния проект в който той участва, IMDB го описва, като забавен и докосващ. Може да сте сигурни, че ще видите Дженсън в съвсем различна светлина. Самия филм описва историята на млади приятелки и техния по-възрастен шеф търсещи любов и учещи да гледат в миналото и да се учат от грешките. И ако не сте сигурни дали да го гледате или не, може би синята коса на Дженсън ще успее да запали любопитството ви и да ви убеди в решение от ползата да изгледате филма.
2007 е отбелязана и като годината в която Дженсън прави дебюта си на голяма театрална сцена, където се появява заедно с американския филмов и телевизионен актьор Лу Даймънд Филипс в пиесата на Бродуей A Few Good Men. А в какво можем да видим Дженсън след тази сцена ? “Аз съм от Тексас, и за мен ще е удоволствие да направя някои старомоден филм за Дивия Запад.”
С неговия талант, възможностите са безкрайни.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]