FansForum BG~

You are not connected. Please login or register

Paramore’s “Brick by Boring Brick”:A Song about Mind Control?!?!?

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

. colorado sunrise

Още малко попиши...

“Brick by Boring Brick”,песента на групара Paramore,описва приключенията на едно момиче в един измислен свят.Чудното е,че той бързо се превръща в кошмар и приятните същества се обръщата срещу нея.Какво е значението на това видео?Отговорът се крие в символиката на клипа и загатва неприятната практика: контрол върху ума.
Често се питах дали символиката описана в предишните статии се намира и извън музикалните R&B клипове,които анализирах.Отговорът за жалост е "да" и песента на Paramore е точния пример.Тази поп-пънк банда,описана като “emo without being whiny or bratty” е главния призив към деца и тийнейджъри.
Те са получили световен успех и много награди за своите песни crushcrushcrush и decode.Групата е била представяна в редица филми (Twilight) и видео игри.Най-новият албум на групата,наречен Brand New Eyes,въвежда на феновете символика,с която те вероятно не са запознати.С поглед към рекламни материали,читателите на този сайт вероятно ще познаете знаци и символи, използвани от други поп звезди.За по-просто:Paramore изглежда са били повлияни от илюминати.Brick by Boring Brick е далеч от обичайните училищни теми на групата за борма с предметите,което е напълно забравено от повечето тийнейджъри:контролиране на ума,или по-точно Monarch Programming.

превод: . colorado sunrise

That Darned One Eye Symbol

Както се вижда Lady Gaga,Rihanna и други изпълнители използват символиката на контрола върху ума в своите клипове.Paramore използва символа на "едното око" в своите рекламни снимки:

Моето мнение:Мисля че хората си нямат друга работа и аз не виждам никакви такива неща,като контрол на умовете,това са пълни измислици..

едит:Има още http://vigilantcitizen.com/?p=2917 , но не ми се превежда...

Мушки

Администратор
Администратор
ОООО!
Оня пич!
Дето го обичам!
Дето с дивотиите!
<33
xd

~~~~~~~~~~~~~
this is a story of boy meet girl.
boy falls in love.
girl doesn't.
http://fansforum.forumotions.net

. colorado sunrise

Още малко попиши...
Просто му хлопат дъските..

~~~~~~~~~~~~~

Мушки

Администратор
Администратор
Нее, аз го обожавам!
Чела съм всичките му статии и тази за Ъмбрела на Рияна кърти. Дори с Ви бяхме му пратили писмо за Rude Boy, обаче не знам дали имаме отговор ;d
Rihanna's Umbrella - A song about being possessed by the devil ;o

~~~~~~~~~~~~~
this is a story of boy meet girl.
boy falls in love.
girl doesn't.
http://fansforum.forumotions.net

. colorado sunrise

Още малко попиши...
Боже мой!!Сега пък обладани песни.. къде ли са Сам и Дийн да хвърлят малко солчица.. :D
Аз най-много се шокирах от коментарите и че наистина има хора,които му върват..

~~~~~~~~~~~~~

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]