FansForum BG~

You are not connected. Please login or register

Skins , (2007)

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Skins , (2007) on Съб Авг 07 2010, 23:58

Мушки

Администратор
Администратор
Държава: Великобритания
Година: 2007
Жанрове: Комедия

Режисьор: Саймън Мейси, Адам Смит

В ролите: Джоузеф Демпси, Майк Бейли, Ейприл Пиърсън, Мич Хюър, Никълъс Хоулт, Лариса Уилсън и др.

"Skins": обгръща животите на група 16-18 годишни приятели, живеещи в Бристол. Братята Доусън, поясняват, че всяка серия обобщава живота на младите. Групата включва: известно момче, неговото гадже и най-добрата й приятелка; Мюсюлманин, гей, момиче с хранителни проблеми, интелигентно и привилегировано момиче със семейни проблеми, и купонджия влюбен в учителката си. Всяка част има само съдържащ сюжет, акцентиран върху всеки от героите, но има и няколко истории, които обхващат целия предмет.

~~~~~~~~~~~~~
this is a story of boy meet girl.
boy falls in love.
girl doesn't.
http://fansforum.forumotions.net

2 Re: Skins , (2007) on Нед Авг 08 2010, 00:35

vengeance_

Администратор
Администратор

~~~~~~~~~~~~~

♥ ♥ ♥

3 Re: Skins , (2007) on Нед Авг 08 2010, 00:36

Мушки

Администратор
Администратор
Ау!

~~~~~~~~~~~~~
this is a story of boy meet girl.
boy falls in love.
girl doesn't.
http://fansforum.forumotions.net

4 Re: Skins , (2007) on Вто Авг 10 2010, 05:23

. colorado sunrise

Още малко попиши...
Жесток сериал,изгледах го на един дъх,даже не усетих кога мина времето..
Като видях новия каст щях да падна,просто по задръстени хора не можаха да намерят.. искам си Фреди и Ефи!!!

~~~~~~~~~~~~~

5 Re: Skins , (2007) on Нед Авг 15 2010, 07:16

FaBerry.

Нов приятел
1st Generation > ALL

Цялата работа с Ефи/Фреди/Куук никак не ми харесваше. Останалите перснажи бяха доста ощетявани, а и тримата мен лично ме дразнеха адски много.

Искрено се надявам 5ти & 6ти сезон + филмът да са в пъти по-добри от последните 2 сезона.

Не знам какво не им харесвате на новите, честно. Реално погледнато, 50% (че ако не и повече) от предните касове също не изглеждаха зашеметяващо (поне според мен), но пък все пак успяха да ни грабнат, нали? Пък и само от едни снимки не мисля, че е възможно да се определи дали са задръстени/тъпи/слаби актьори или точно обратното. Единственото, от което съм разочароана относно новия каст е, че сестрата на Фреди (забравих как се казваше... Карън май беше?) я няма на снимките на каста, което означава, че едва ли ще я видим. Имаше потенциал в нея, имаше...

Ама Фрея ми е много симпатична. <3

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]